להסתובב עם התינוק בקניון

10 דברים מעצבנים עם התינוק בקניון

אז את בחופשת לידה ויש לך הרבה זמן פנוי. כשאת לא ישנה, או בשיעור התפתחות כלשהו עם ה”נוני” שלך, את סביר להניח מסתובבת עם התינוק בקניון, מחליפה מתנות, שותה קפה עם חברות, או עוצרת ליד חלונות הראווה ומפנטזת על הג’ינס שתיכנסי אליו אחרי שכל הקילוגרמים ירדו והמשקל של הלידה ירד סופית. תגידו מה שתגידו, אין אישה בחופשת לידה שלא מבלה לפחות פעם בשבוע עם התינוק בקניון הקרוב למקום מגוריה. וכמובן שרק כאשר את בקניון הומה אדם, עם העגלה עם מלא שקיות של קניות, אז ודווקא אז, יקרו לך הדברים הכי מעצבנים או הכי מביכים שיכולים לקרות עם תינוק קטן.

 

10 דברים מעצבנים שכל אמא חוות עם התינוק בקניון

 1. להסתובב עם התינוק בקניון

  להסתובב עם התינוק בקניון

  אף פעם לא תמצאי חניה קרוב למעליות. נכון שיש קניונים שיש בהן חניות מיוחדות השמורות במיוחד להורה ועגלה, אך משום מה כמו שקורה לצערי עם חניות נכים, כל אחד מרשה לעצמו לחנות בחניות הללו. כך יוצא שבלית ברירה תאלצי לחנות בחניה הכי רחוקה שיש, חניה שהכי לא נח להוציא בה עגלה, בלי אף אחד שחנה קרוב ויכול לעזור לך.

 2. המעלית תמיד תהיה מלאה וגם אם כולם יצטמצמו, לא יהיה מקום לך ולעגלה ותצטרכי להמתין למעלית לפחות עוד שני סבבים. זוכרת את כל האימהות האלה שמעלות את העגלה במדרגות הנעות ואת מצקצקת בלשונך?! – למרות שעכשיו את אולי מבינה למה הן עושות זאת, עדיף שלא תעשי את זה גם כן.
 3. כשסוף סוף תיכנסי למעלית, מישהו יעשה פרצוף לתינוק שלך בניסיון לגרום לו לחייך, מה שיגרום לפרץ בכי שלא תצליחי לעצור ולמבוכה רבה לך ולאותו אדם. (תכלס, מה את אשמה שהוא היה חייב לעשות פרצוף?!)
 4. התינוק יירדם וישן שנת ישרים בזמן שתסתובבי, תשבי ותזמיני לך משהו לאכול ולשתות, אבל איך שהאוכל יגיע התינוק יתעורר וירצה לינוק…
 5. התינוק יעשה צרכים בחיתול וילכלך את כל הבגדים שלו ואת תאלצי להחליף לו ולנקות אותו בשירותי הקניון הקטנים, בפינת החתלה שלא ברור לאיזה גודל של בובה היא נועדה, תוך כדי שהעגלה שלך חוסמת את כל הכניסה של הנשים וכולן עושות לך פרצופים (כאילו שזה לא קרה להן אף פעם).
 6. התינוק יתעורר ויבכה דווקא באותו רגע שתרצי למדוד משהו שאהבת.
 7. התינוק יצרח בקולי קולות כשיגיע תורך לשלם בחנות, עד כדי כך שלא תוכלי אפילו לשמוע את הקופאית, שכמובן תעשה פרצוף (כי היא ילדה בת 17 שלא יודעת מה זה תינוק צורח ולא מבינה שהמוזיקה בחנות שלה צורמת יותר), עד כדי כך שכבר תוותרי על הפריט ותצאי מהחנות בעצבים. בדיוק באותו רגע ממש, הוא ירגע.
 8. כשסוף סוף תגיעי לחנות שבה קיבלת תלושים או מתנה על מנת להחליף פריט מסוים, לא תמצאי שום דבר במידה הנכונה. יתברר לך שכל מה שרצית לקנות כבר אזל, את תתחנני שיאריכו לך את הזיכוי לעונה הבאה. עד שתגיעי שוב לקניון סביר להניח שזה יקרה שוב…
 9. התינוק ירצה לינוק בדיוק כשתהיי באמצע הקניון, הכי רחוק מפינת הנקה או ספסל או כל מקום ישיבה נורמלי שיש בקניון, וידאג לצרוח בקולי קולות.
 10. התינוק יבכה ויצעק כשתנסי לקפל את העגלה ולהכניס אותה לתא המטען כאשר את עם שקיות ענקיות של מה שהצלחת לרכוש, אבל יירדם איך שתתחילי לנסוע ויתעורר שוב בבית.

מסקנה – בפעם הבאה קחי איתך את סבתא לקניון או שתשאירי אותה בבית על תקן בייביסיטר ותלכי לבלות קצת לבד…

כתיבת תגובה

נוני מתחדש ואתם מרוויחים!